تابلو کامپوزیت | تابلو مغازه با ورق کامپوزیت | تابلو فروشگاه ورق کامپوزیت | مرکز خرید و فروش ورق کامپوزیت

ورق کامپوزیت با ساختاری از جنس آلومینیوم با قطری بسیار نازک و هسته پلیمری ساخته می شود ورق کامپوزیت متریالی بروز بوده و به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد مورد توجه پیمانکاران و انبوه سازان ساختمان قرار گرفته است.

از جمله مزایای ورق کامپوزیت نسبت به دیگر محصولات نمای سنتی می‌توان به مزایایی همچون وزن سبک ، قابلیت ضد زلزله ، نصب سریع و آسان ، امکان شکل پذیری ورق ، کاهش هزینه های جانبی ساختمان ، قابلیت ضد حریق ، تنوع در رنگ و ابعاد ، حمل و نقل آسان و قابلیت آکوستیک و غیره اشاره داشت.

با توجه به مزیت های ذکر شده این نوع نما در بیشتر انواع نماها مانند ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به قابلیت اعمال انواع طرح های خلاقانه در نمای داخلی و خارجی ساختمان ، ورق کامپوزیت مورد توجه پیمانکاران و معماران قرار گرفته است.

تابلو ورق کامپوزیت
تابلو ورق کامپوزیت

ورق کامپوزیت تابلو

در دنیای امروز زیبایی معابر عمومی بسیار حائز اهمیت است مخصوصاً تابلوهای تبلیغاتی که باعث جلب توجه بیشتر می شوند و میتوانند در فروش بیشتر مرکز تجاری و برندها تاثیر مستقیم بگذارد.

به دلیل زیبایی بصری که ورق کامپوزیت داراست در ساخت تابلوهای تبلیغاتی در نمای خارجی بسیار محبوب است.

ورق کامپوزیت تابلو مغازه
ورق کامپوزیت تابلو مغازه

ویژگی ها و مزایای تابلو ورق کامپوزیت

ورق کامپوزیت ساخته شده از آلیاژی مقاوم بوده و جهت نصب حروفهای برجسته ساختاری مناسب دارد. و همچنین امکان اجرا در انواع رنگ را به دلیل تنوع تقریبا نامحدود رنگ بندی دارا می باشد.

از دیگر مزایای ورق کامپوزیت تابلو می توان به مقاومت بالای آن در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید اشاره داشت که طی سال ها تغییر رنگ نداده و پوسته نمی شود. همچنین با شرایط مختلف جوی سازگار بوده و در مقابل بارانهای اسیدی شهرهای بزرگ دارای مقاومت بالایی می باشد.

از جمله مزایای ورق کامپوزیت تابلو قابلیت نانو آن بوده که خاصیت خود تمیز کنی داشته که سطح آن از آلودگی ها و گرد و غبار بصورت خودکار پاکسازی می شود و جلوه خود را به صورت همیشگی حفظ خواهد کرد.

تابلو ورق کامپوزیت فروشگاه
تابلو ورق کامپوزیت فروشگاه

انواع تابلو کامپوزیت

ورق کامپوزیت دارای انواع و طرح های مختلفی از جمله ورق کامپوزیت طرح سنگ ، ورق کامپوزیت طرح چوب ، ورق کامپوزیت طرح آجر ، ورق کامپوزیت رنگی و ورق کامپوزیت آینه ای می باشد

تابلو فروشگاه کامپوزیت
تابلو فروشگاه کامپوزیت